Mystic Falls Új Idő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls Új Idő

2013-at írunk. A helyszín Mystic Falls.A történetet pedig te írod!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
HOLD ÁLLÁS

CURRENT MOON

Top posters
Admin
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Caroline Forbes
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Katherine Pierce
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Josie Summer
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Elena Gilbert
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Barbara Reiley
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_lcapKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Voting_barKatherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptySzer. Okt. 09, 2013 11:42 am by Vendég

» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyCsüt. Május 30, 2013 12:36 am by Vendég

» A Karib-tenger kalózai szerepjáték
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyCsüt. Május 16, 2013 3:03 pm by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptySzomb. Feb. 02, 2013 3:31 pm by Katherine Pierce

» Life in Alicante ~ Végzet ereklyéi szerepjáték a kezdetektől
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyVas. Jan. 27, 2013 10:37 am by Josie Summer

» Törölt és figyelmeztetésben részesült karakterek
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyPént. Jan. 25, 2013 6:20 pm by Admin

» Színkavalkád
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 11:40 am by Rebekah Mikaelson

» Titulusfoglaló
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:32 am by Rebekah Mikaelson

» Avatar foglaló
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:30 am by Rebekah Mikaelson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (9 fő) Szomb. Jan. 23, 2021 5:55 pm-kor volt itt.
TESTVÉROLDALAK
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ 3c4byu0ch9j6vtd1ekr0


 

 Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jan. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ   Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptySzomb. Jan. 19, 2013 10:56 pm

Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Tumblr_mgw521v8H21rikz9po1_500

♦ KATHERINE PIERCE♦

♦ ♦ 537 ♦ ♦ ♦ 1475. Október 15. ; Bulgária ♦ ♦ ♦ Lány ♦ ♦ ♦ Vámpír ♦ ♦ ♦ღ The evil vampire ღ♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Általában mindenkit kihasználok vagy átverek, én így szeretek élni. Szinte senkivel nem vagyok kedves, és szeretek a pasikkal játszani. Egyetlen igaz szerelmem volt/van, Stefan Salvatore. Őt még mindig vissza akarom szerezni. Sőt, vissza is fogom. 537 éves vagyok, ezért erős és magabiztos. Imádom az emberi vért, sokszor ölök emiatt embereket. De néha csak azért ölöm meg őket, mert olyan kedvem van... Mindent megkapok, amit akarok, mert megszerzem bármi áron. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam magamról...

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Átlagos magasságom van, nem vagyok sem magas, sem alacsony. Hajam sötét barna és én göndören szoktam hordani a hasonmásommal ellentétben. Bár ha azt akarom, hogy azt higgyék, hogy én vagyok Elena, akkor kivasalom. Nem szoktam kiöltözni csak különleges alkalmakkor. Nem vagyok kövér, szerintem az alakom pont jó.



♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: Attól, hogy egyszer megölnek.

Amiben kiemelkedő: Vadászat, vérszívás.

Amiben rossz: Kedvesség.



♦ ♦MÚLT♦ ♦
1475. Október 15-én jöttem világra. A gyermekkoromról nem tudok mit mesélni, eltelt. 1490-ben gyermeket szültem, de házasságon kívül, ez törvénytelen volt akkoriban, így a családom elvette tőlem a gyermekemet és elküldtek Bulgáriából. Angliába mentem, ahol találkoztam Elijah Mikaelsonnal és a testvérével, Niklaus Mikaelsonnal. Jóban voltam velük, de aztán rájöttem, hogy mi a célja Klausnak. Velem akarta megtörni a hibrid átkot. Meg akart engem ölni, és én nem tudtam mit csinálni. Szerencsémre Trevor, akivel akkoriban ismerkedtem meg, megszöktetett. Azt mondta, menjek észak felé és ott lesz egy kis ház, ott biztonságban leszek. Hallgattam rá, mentem, amerre kellett, és meg is találtam a házat. Rose, a ház tulajdonosa, mikor megtudta, hogy ki elől bujkálok, nagyon ideges lett. Bezárt egy szobába, és azt mondta, hogy el fog vinni engem Klaushoz. Meg próbáltam megölni magam egy késsel, de Rose megitatott a vérével, így életben maradtam. Idő közben rájöttem, hogy ha megölöm magam, miközben vámpírvér van a szervezetemben, én is vámpír leszek. Ez vezetett ahhoz, hogy felakasztottam magam. Nem tudom mennyi idő után, de felébredtem, majd ittam embervért, és vámpír lett belőlem. Az éltemet azóta vámpírként élem. Klaus rájött arra, hogy belőlem is vámpír lett. 500 évig menekültem előle, mert meg akart ölni. 1492-ben megtalálta a családomat és meggyilkolta őket. Én tovább menekültem előle, szerettem élni és nem akartam olyan sorsra jutni, mint a szüleim. 1864-ben Mystic Fallsban kötöttem ki, ahol találkoztam a Salvatore fivérekkel. Nem tudtam dönteni, hogy kit válasszak közülük, ezért mind a kettővel szórakoztam egy kicsit. Egy este éppen Stefannal voltam és 'szórakoztunk', amikor megharaptam. A szervezetében vasfű volt, amit az apja adott neki, aki vadászott a vámpírokra. Elvittek engem és a többi vámpírt egy kriptába, amiről azt terjesztették, hogy elégették. De nem tették. Bezártak minket, és nem hagytak nekünk semmi vért, egy üres, koszos helyiségben voltunk sok évig. Egészen addig, míg Damon meg nem talált és kiszabadított onnan, a többi vámpírral együtt. Kiderült, hogy van egy hasonmásom és Stefan vele van együtt. Damon velem szeretett volna lenni, de én Stefant akartam visszaszerezni...
Nagy vonalakban ennyi lenne az én történetem...


♦ ♦PÉLDA JÁTÉK♦ ♦
Lassan, hangtalanul sétáltam a sötét erdőben, a fák között. Lépéseket hallottam a távolból, egyre erősebb hanggal. Egy fa mögé rejtőztem, így vártam az áldozatomat. Már olyan közel volt, hogy láttam az alakját, és mindenét. Egy harmincas éveiben járó férfi volt, telefonnal a kezében lépegetett előre. Vámpírsebességgel mögötte teremtem, majd megfogtam a két vállát és magam felé fordítottam.
- Nem biztonságos ilyenkor egyedül sétálni itt nem gondolod?- kérdeztem tőle. Ijedten bólintott egyet, majd nagyot nyelt. Tekintetem a nyakára tévedt, éreztem a vér illatát és ez megbolondított.
- Nem fogsz kiabálni, visítani, segítségért kiáltani. Nem fog fájni. -igéztem meg, majd éreztem, ahogy kinőnek az éles szemfogaim, szemem pirossá változik, tekintetem elsötétül. Megjelentek a szemem alatt azok a bizonyos fekete erek, majd az ijedt férfire néztem. A nyakához hajoltam, majd egy gyors mozdulattal a fogaimat a nyakába mélyesztettem. Elkezdtem inni a vérét, élveztem, ahogy az éltető vér végigcsúszik a torkomon és egyre erősebb leszek tőle. A férfi nyöszörgött, de meg sem szólalt, hiszen meg volt igézve. Egyre erősebben tartottam a már szinte élettelen testet, de még mindig táplálkoztam belőle. Az utolsó csepp vért is kiszívtam a nyakából, majd eltávolodtam a nyakától és a földre ejtettem a holttestet. Végignyaltam a fogaimat, és eltűntek a tépőfogaim, szemem újra barna színű lett. Letéptem a férfi pólójából egy darabot, majd azzal megtöröltem a számat. Tovább indultam az erdőben, nem foglalkozva a testtel, amit valószínűleg valaki ugyanitt fog találni. Kecses léptekkel mentem tovább az erdőben, új áldozatot keresve, mivel nem volt ennyi elég nekem...

♦ ♦ Play by - Nina Dobrev ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2013. Jan. 16.

Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ   Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ EmptyHétf. Jan. 21, 2013 8:37 pm

Kedves Katherine Pierce!
Tetszik az előtörténeted, csak kicsit olyan monoton, írhattál volna többet is, de nem vagyok szőrösszívű, csak legközelebb a szóismétlésekre figyelj. Nincs más dolgom, mint hogy utadra engedjelek!

Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ 2wh3yo9

A foglalókat ne felejtsd el!

Admin
Vissza az elejére Go down
https://mysticfalls-newtime.hungarianforum.net
 
Katherine Pierce ~ ღ The evil vampire ღ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vampire Word (TESTVÉROLDALUNK)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mystic Falls Új Idő :: Karakterek :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: