Mystic Falls Új Idő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls Új Idő

2013-at írunk. A helyszín Mystic Falls.A történetet pedig te írod!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
HOLD ÁLLÁS

CURRENT MOON

Top posters
Admin
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Caroline Forbes
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Katherine Pierce
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Josie Summer
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Elena Gilbert
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Barbara Reiley
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_lcapJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Voting_barJosie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptySzer. Okt. 09, 2013 11:42 am by Vendég

» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyCsüt. Május 30, 2013 12:36 am by Vendég

» A Karib-tenger kalózai szerepjáték
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyCsüt. Május 16, 2013 3:03 pm by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptySzomb. Feb. 02, 2013 3:31 pm by Katherine Pierce

» Life in Alicante ~ Végzet ereklyéi szerepjáték a kezdetektől
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyVas. Jan. 27, 2013 10:37 am by Josie Summer

» Törölt és figyelmeztetésben részesült karakterek
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyPént. Jan. 25, 2013 6:20 pm by Admin

» Színkavalkád
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 11:40 am by Rebekah Mikaelson

» Titulusfoglaló
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:32 am by Rebekah Mikaelson

» Avatar foglaló
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:30 am by Rebekah Mikaelson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (9 fő) Szomb. Jan. 23, 2021 5:55 pm-kor volt itt.
TESTVÉROLDALAK
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) 3c4byu0ch9j6vtd1ekr0


 

 Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül)

Go down 
SzerzőÜzenet
Josie Summer

Josie Summer


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jan. 20.

Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Empty
TémanyitásTárgy: Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül)   Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) EmptyVas. Jan. 20, 2013 10:26 pm

Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül) Taylor-Momsen-GIFs-taylor-momsen-23612051-500-281

♦JOSEPHINE "JOSIE" EMMALINE SUMMER ♦

♦ ♦ 16-nak néz ki, egyébként 100 ♦ ♦ ♦ Bon Temps, 1914. január 6. ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vámpír ♦ ♦ ♦The Pretty Reckless♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Fura egy lány ez a Josie, nagyon hangulatember. Olykor azzal is fel lehet húzni, hogy nem a becenevén szólítják. Alapjáraton két fajta ember lakozik benne: egy jó meg egy rossz. Ha az utóbbi érvényesül, akkor jobb menekülni, mert akit utol ér a haragja, az nagyon megbánja, azt is, hogy a világra mert jönni. Ha viszont úgy találja kedve, hogy jó fej legyen, akkor meg fogod kedvelni. Okos, nagyon sok mindent megélt, ezért is nehéz átverni, de aki megpróbálja, az bátornak mondhatja magát, ugyanis mindig kegyetlenül áll bosszút. Nem hajtja az, hogy másokat kihasználjon, teljesen normális, csak néha az indulatai vezérlik. Nehéz a közelébe kerülni, igazi titkolózó. Nem szeret másoknak megnyílni, óvatosan bánik minden szavával. Sokszor azért akar maga mellől elmarni valakit, mert biztonságosabbnak tartja. A bulikban mindig benne van, ilyenkor engedi, hogy a sötét énje irányítsa. Ha valaki mond neki valamit, vagy tiltja valamitől, rögtön az ellenkezőjét csinálja, mindig is a saját feje után ment.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Mivel nem akarja, hogy bárki rájöjjön arra, hogy micsoda valójában, teljesen normálisan néz ki. Mindig odafigyel arra, hogy ne legyen túl sok, túl színes, túl feltűnő. Normálisnak akar látszani, ami többnyire sikerül is neki. A haját platinaszőkére festetni, amit hosszúra növesztve visel. Ritkán sminkel erősen, csak ha bulizni megy, de akkor nagyon kitesz magáért. Nem szereti a ok ékszert, fullasztónak találja, ezért azokat csak mértékkel viseli. Nagyon átlagosnak akar tűnni, de pont ez miatt szokták észrevenni, mert annyira nem akarja, hogy megtudják a titkát. Körül-belül 165 centi magas, vékony lány, telt idomokkal. Nőies alakja miatt sok férfi hever a lába előtt. Nem szereti a magassarkúkat hétköznap, r!bancosnak tartja őket. Csak is kizárólag buliban visel nagyon extrém ruhadarabokat.



♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Nem nagyon vannak félelmei, mert tudja, hogy majdnem mindenkit legyőzhet. Talán csak a nála jóval idősebb vámpíroktól hunyászkodik meg.

A vadászatban, meg persze a vámpírdogokban, de ezek mellet a táncokban nagyon profi, a hajlékonysága miatt.

Nem a türelméről híres, ezért nem mennek neki azok a dolgok, amihez nagyon kell koncentrálni, s hosszú időbe telnek.


♦ ♦MÚLT♦ ♦
El tudjátok képzelni a nemesi családokat gyönyörű ruhákban, ahogyan a bálteremben táncolnak? Persze, hogy el. Magatokat is bele tudnátok képzelni ebbe a világba? Naná. Az összes kislány ilyen életre vágyik, hercegnő akar lenni. Nos, én az voltam, s nem valami felemelő érzés. Hogy miért? Elmesélhetem.

Kicsi koromban én voltam apám meg anyám egyetlen gyöngyszeme, a gyönyörű kislány, akinek mindenki a csodájára járt. Nemesi családból származtam, ami azt illeti a kormányzó lánya voltam. Bon Tempsben ez volt a legnemesebb rang, királyként és királynőként tisztelték a kicsi város lakosai a szüleimet. Képletesen értve én voltam a hercegnő. Tejben-vajban fürösztöttek, szó szerint. Mindig az volt amit én akartam, ha éjszaka akartam kimenni a helyi lányokkal játszani, akkor megkaptam. El voltam kényeztetve, ezért nem is voltam ahhoz szokva, hogy ne kapjam meg amit akarok. Ahogy telt-múlt az idő, egyre idősebb lettem, már 16 éves voltam, s nem volt férjem. Ez akkoriban hatalmas szégyen volt, hiszen már anyának kellett volna lennem, normális esetben. Én nem találtam meg a megfelelőt, válogattam, egyik kérő se tetszett igazán. Az egyiknek hatalmas orra volt, a másiknak szőrös anyajegy volt az állán... egy nap apám elhatározta, hogy bált rendez, s akivel a legjobban élvezem a táncot, az lesz a férjem. Okos ember volt az én édesapám, ezért szervezte meg a dolgot úgy,m hogy ne legyen időm válogatni: állarcosbálként hirdette meg az eseményt. Persze én nem törődtem bele, állandóan ellenkeztem, de ez őt egy kissé se érdekelte. Le akartam lépni, de azt nem tehettem meg, mivel kicsit gyanús lenne a dolog. Hogy ki lett végül a férjem? Szerintem az a jobb kérdés, hogy ki lett volna. Hamarosan egy maszk nélküli férfi kért fel táncolni, akinek arca tökéletes volt. Gyönyörű férfi. A szándékai már nem voltak azok. Feltűnés nélkül keringőzött ki velem a teremből, apámék észre se vették, hogy mi lett velem. Egy közeli erdőbe vitt, ahol a földre kényszerített, rám vetette magát, s átváltoztatott... vámpírrá...

Donaldnak hívták a vámpíromat. Azért rabolt el, s vitt magával, mert társra volt szüksége. Egy darabig gyűlöltem Donaldot azért, amit velem tett, de hamar beletörődtem a dologba. Már nem tudott érdekelni. Csak egy dolog éltetett: a vér. Az íze felrobbant a számban, csak többet, s többet akartam, nem számított, hogy mi volt, akiből lakmározhattam. Lehetett akár állat, akár ember, akár vámpír, én elkaptam mindet. Egyszer történt meg az a szerencsétlen eset, hogy pont Donaldot sikerült megölnöm. Egy évtizede voltunk együtt, de ő nem vigyázott rám, ezért annyira elvadultam, hogy őt is megöltem. Egy évtized nem hosszú idő, de én nagyon megszerettem a Donaldomat. Rendes volt velem, jól kijöttünk, erre megöltem. Ekkor döntöttem el, hogy meg kell tanulnom kontrollállni a vér iránti éhségemet. Nem nagyon voltam szerelmes az évek során, csak egyszer... egy halandó katonába.

Raziel volt a férfi neve, mindig kilógott a szállásukból, hogy velem talákozhasson. Vele ta

♦ ♦PÉLDA JÁTÉK♦ ♦
(ez legyen minimum 200 szó lehet egy megtörtént esemény, vagy bármi hasonló, nem fogadunk el hozott példajátékot, tessék kicsit megmozgatni az agyatokat)

♦ ♦ Play by - XY(a sztár neve) ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
 
Josie Summer ~ The Pretty Reckless <3 (készül)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mystic Falls Új Idő :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: