Mystic Falls Új Idő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls Új Idő

2013-at írunk. A helyszín Mystic Falls.A történetet pedig te írod!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
HOLD ÁLLÁS

CURRENT MOON

Top posters
Admin
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Caroline Forbes
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Katherine Pierce
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Josie Summer
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Elena Gilbert
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Barbara Reiley
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_lcapCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Voting_barCaroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptySzer. Okt. 09, 2013 11:42 am by Vendég

» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyCsüt. Május 30, 2013 12:36 am by Vendég

» A Karib-tenger kalózai szerepjáték
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyCsüt. Május 16, 2013 3:03 pm by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptySzomb. Feb. 02, 2013 3:31 pm by Katherine Pierce

» Life in Alicante ~ Végzet ereklyéi szerepjáték a kezdetektől
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyVas. Jan. 27, 2013 10:37 am by Josie Summer

» Törölt és figyelmeztetésben részesült karakterek
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyPént. Jan. 25, 2013 6:20 pm by Admin

» Színkavalkád
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 11:40 am by Rebekah Mikaelson

» Titulusfoglaló
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:32 am by Rebekah Mikaelson

» Avatar foglaló
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:30 am by Rebekah Mikaelson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (9 fő) Szomb. Jan. 23, 2021 5:55 pm-kor volt itt.
TESTVÉROLDALAK
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X 3c4byu0ch9j6vtd1ekr0


 

 Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 32
Tartózkodási hely : Misstyc Falls

Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Empty
TémanyitásTárgy: Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X   Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyHétf. Jan. 21, 2013 10:22 pm

Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Amazing-blonde-candice-accola-caroline-forbes-cute-Favim.com-373685

♦ CAROLINE ALISON FORBES ♦

♦ ♦ 17/18 ♦ ♦ ♦ 1992. Szeptember. 15. Mistyc Falls ♦ ♦ ♦ Lány ♦ ♦ ♦ Vámpír ♦ ♦ ♦Sexyy Blonde Vampire♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Emberi életemben rendkívül önző, bizonytalan, rideg, és naiv voltam. Szerettem versenyezni mindig mindenkivel még a legjobb barátnőmmel is Elena-val. Nem hátrálok meg soha, imádom a kihívásokat. Bármi áron nyerni akarok. Ha egy célt kitűzök magam elé, azt el is érem. Önfejű, szeleburdi, ami a szívemen az a számon fajta csajszi vagyok. Viszont az idő teltével, mint mindenki jó magam is változtam. Érzékeny típus vagyok, emellett kedves természetem is van, ha jobban megismernek. Bármit megteszek a barátaimért. Túlságosan is védelmező és hűséges volnék. Időközben az önbizalmam megnövekedett. Miután viszont vámpírrá változtam az eddigi érzéseim megerősödtek. Még mindig szeretek a középpontban lenni, és élvezem, ha mindenki körülöttem van, de ennek ellenére két lábbal állok a földön. Tudom, mit akarok, mi az életcélom.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Gyönyörű hófehér sápad, arcom van, ami bársonyos érintésű. Igéző tengerkék szempárral áldott meg a sors. Ezek a szemek képesek megigézni bárkit, elcsábítani mindenkit. Eredeti szőke fürtjeim csak tetézik a természetességemet. Irigylésre méltó jelenség volnék. Mindennap ki szoktam magam sminkelni. Mindig erősen festem ki magam, szeretek feltűnést kelteni, felhívni magamra a figyelmet. A testem vékony, de mindenek előtt kecses lábaim vannak. Nem panaszkodhatok, mindenem meg van ahhoz, hogy mindenki álma legyek. Imádok divatosan öltözködni, de nem csak a divatról van szó. Inkább arról, hogy szexin is képes vagyok felöltözni, főleg ez rám a jellemző. Mindent megkaptam az élettől, amit akartam. Ha fel akarom hívni magamra a figyelmet, akkor csak, kiöltözök, és máris megkapom, amit akarok. tisztában vagyok az értékeimmel szerencsére, ezért is tudom mi merre hány méter.


♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: Szakítunk Tyler-el; Elveszítem a hatalmam a vér iránt; elveszítem még több szerettemet

Amiben kiemelkedő: Versengés; Szervezkedés; Buliszervezés
Amiben rossz: Titoktartás; befogni a számat nehezen tudom.

♦ ♦MÚLT♦ ♦
Caroline Alison Forbes néven kereszteltek meg. Egy igazán gyönyörű szépségű teremtés vagyok. Milyen az életem valójában? Még magam sem tudom. Az édesanyám a város seriffje. Mindig csak dolgozik, és sosincs ideje foglalkozni velem. Sosem értettem meg, hogy miért fontosabb neki mindig minden, mint én. De már nem érdekelt igazán, tudtam, hogy ez a helyzet sosem fog megváltozni. Ezért is inkább az iskolára összpontosítottam. A suliban én vagyok a legnépszerűbb lány, remek tanuló vagyok, a pom-pom csapat vezetője lettem. Mindeközben diákelnök volnék, iskolarendezvényeket szervezek, bulikat szervezek és minden iskolai dologban benne vagyok. Legalább ez eltereli a figyelmemet a problémáimról. A világ két legjobb barátnőjét tudhatom magamnak. Elena Gilbert és Bonnie Benett, ők ketten az a személy, akinek minden titkomat elárulom. Elena-ra viszont versenytársként is tekintek. Mindig ő az, aki megkap mindent, meg mindenkit. Minden pasi az övé lesz, akit én kedvelek. Mindig is okosabb volt, mint én. Tökéletes és sosincs semmi hibája sem. Amikor egy új fiú érkezett a városba és megtetszett nekem akkor is Elena kapta meg őt. A legjobb barátnőm volt, de vetélytársam is egyben. Idővel kavarni kezdtem a Stefan testvérével Damon-el, de mint tudjuk nem tartott ez sokáig. Kezdtem jó útra térni, s pár hónap után Elena ex pasijával kezdtem el kamatyolni. Persze ez nem tűnt hosszú életűnek, mivel ő és én olyanok vagyunk, mint a tűz és a levegő. Aztán még is megváltozott a dolog. Különbözünk, de még is egymáshoz illünk. Boldog voltam bele, de közben féltékeny is voltam még mindig Elena-ra annak ellenére, hogy tudtam, hogy ő Stefan-t szereti és vele van kapcsolatban. Tudtam, hogy sok közös emlékeik vannak Matt-el, ezért kívülállónak éreztem magamat. Nem tehettem róla, de ezt éreztem, és nem tudtam mit tenni ez ellen. Idővel aztán mindezek ellenére legyűrtem a féltékenységemet és boldog kapcsolatban éltem Matt-el. Aztán újra vetélytársként gondoltam a barátnőmre. Az alapítók bálján a Miss Mystic Falls-t keresték. Mindig is azt hittem a tökéletes Elena fogja megnyerni, de nem én voltam, aki megnyerte. Alig tudtam elhinni, de még is megtörtént. Minden megváltozott körülöttem. A nagy esemény után Tyler Matt és én autóbalesetet szenvedtünk, aminek következtében kórházba kerültem.

Másnap a kórházban:

Damon vérének köszönhetően túléltem a balesetemet. De senki nem számított rá, hogy Katherine Elena hasonmása vámpírrá változtat engem. Nem tudtam magam kontrollálni, ennek következtében megöltem egy ártatlan embert. Hatalmas bűntudatom volt emiatt, de Stefan végig mellettem volt, mint egy igazi barát. Átsegített ezen a nehéz korszakomon. Amikor átváltoztam vámpírrá szakítottam Matt-el, mert nem akartam, hogy megsérüljön. Miután Tyler vérfarkassá vált eldöntöttem, hogy segítek neki. Amikor én vámpír lettem nem volt mellettem senki, hogy segítsen, de neki én ott fogok lenni, mint egy barát. Végig vele voltam az első átváltozásánál, és biztosítottam róla őt, hogy nem hagyom, hogy bármi baja legyen. Matt-el meg akartam újra próbálni, de nem ment, én már megváltoztam és inkább véget vetettem ennek a kapcsolatnak. Nem sokkal később Tyler iránt kezdtem érezni valamit. Megbántott engem, hagyta, hogy megkínozzanak, és ezt nem tudtam elnézni neki. Elvesztettem egy barátomat, pláne, hogy ezek után le is lépett a városból. Nem sok idő telt el, de visszatért. Tyler és én kibékültünk, egyre jobban közel kerültünk egymáshoz. Sosem hittem volna, hogy az egyik barátommal kezdek viszonyt. Jól éreztem magam vele és együtt járunk az óta is, persze nem mondom, hogy nincsenek viták közöttünk. Az életünkben megjelent Klaus Mikaelson és a testvérei. Klaus érdeklődést mutatott felém, ami nem érdekelt engem nagyon. Ajándékokkal halmozott, amit igaz megtartottam, de nem vettem őket komolyan. A testvérével Becca-val nem jövök ki jól. Sőt mondhatni megvetem őt, s ha tehetném már rég megöltem volna. Mikor Elena vámpír lett, ahogyan én, végig mellette álltam, segítettem neki, ahogyan Stefan nekem. Amikor viszont megtudtam, hogy összefekszik Damon-el és szakított Stefan-al akkor nagyon kiosztottam őt, túlságosan is. De aztán hogy ne veszítsem a legjobb barátnőmet eltűrőm azt, hogy Damon Salvatore-val kamatyol. Időközben megjelent Tyler farkas lány barátja, akire nem is kell mondanom, hogy féltékeny voltam. Nem viseltem el magam körül. De kénytelem-voltam hozzá szokni a jelenlétéhez, és ahhoz is, hogy minden és mindenki megváltozott körülöttem, még jó magam is.


♦ ♦PÉLDA JÁTÉK♦ ♦
Elena 18.-ik születésnapi bulija

Stefan ekkor lépet le a városból Klaus társaságával. Nem ez volt a legjobb ötlet tőle, de csak így menthette meg a testvére életét, mondhatni feláldozta a saját életét. Mindenki Stefan hollétét kereste, de eddig semmi nyoma nem volt se neki se Klaus-nak. Nem, csak azért mert Ellie szülinapja volt, hanem azért is hogy eltereljem a figyelmét megszerveztem a születésnapi buliját. Ehhez értettem a legjobban. Tyler segített nekem mindenben. Elena tudott a buliról, de nem kötöttem ennél többet az orrára. Azt akartam legyen egy boldog estéje végre. A legjobb barátnőmnek a javát akartam, és mindent megtettem, hogy remekül sikerüljön ez a buli. egészen jól is ment, míg meg nem láttam Tyler-t táncolni egy kis fruskával. Igen féltékeny voltam a csajra, feszült voltam és dühös leginkább Tyler-re, hogy kikezdett vele, és őt hozta magával. Nem voltam elragadtatva ettől, italba folytattam a bánatomat. Nem úgy, mint itt mindenki, én már üvegből ittam. Vámpír vagyok, nem érzem a hatását, legalábbis még nem. Annyit nem ittam, hogy ne tudjam, mit teszek. Épp Matt jött a közelembe. Nem volt valami kellemes beszélgetés, amire Tyler is felfigyelt.
-Minden rendben Care? –Kérdezte Tyler tőlem a maga módján kedvesen.
-Miért nem törődsz a kis barátnőddel, akivel táncoltál, szegény egyedül marad a végén.
–Vágtam vissza erélyesen Tyler-nek, és leléptem az üvegemmel együtt.

Pár óra múlva

Elég sokat ittam ahhoz, hogy mindenki szemeláttára használjam a vámpír erőmet. Csak úgy egyszerűen felemeltem a levegőbe a férfit, aki az utamban volt. És letettem.
-Elnézést… -Majd tovább ittam az üvegből. Tyler elém állt és magyarázatot követelt. Nem mintha köteles lennék neki adni.
-Mit csinálsz Caroline? Ha zavar, hogy vele jöttem miért nem azt mondod. Nem fogom eljátszani még egyszer ezt. Egyszer már megcsókoltalak, és te lekoptattál engem. Ha akarsz, valamit kezd te. –Végig hallgattam Tyler minden egyes szavát. Nem telt el sok idő és megcsókoltam őt. Nem bírtam magammal, ahogyan ő sem. És egy ágyban kötöttünk ki.


♦ ♦ Candice Accola - Helenaaa ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 226
Join date : 2013. Jan. 16.

Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X   Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X EmptyKedd Jan. 22, 2013 6:12 am

Kedves Caroline Forbes!
Egyszerűen imádom ezt a karakter hűségedet. Nagyon jó előtörténet lett és bízom benne, hogy ugyan ez a színvonal vár a játéktéren is minket tőled. Viszont arra szeretnélek megkérni, hogy a kis képet cseréld le 200x100px-esre, mert ez amit betettél széthúzza az oldalt. Nincs más dolgom, mint hogy utadra engedjelek!

Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X 2wh3yo9

Foglalózni ne felejts el!

Admin
Vissza az elejére Go down
https://mysticfalls-newtime.hungarianforum.net
 
Caroline A. Forbes X Sexyy Blonde Vampireee X
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mystic Falls Új Idő :: Karakterek :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: